1 ביולי 2008

טיול שנתי לספארי

אתמול לא הספקתי לספר לך איזה חוויות אדירות היו לנו כי חזרתי מאוד מאוחר. אבל היום אני לא הולכת לגן אז יש לי זמן לכתוב לך על הכל.
אתמול היה לנו "טיול שנתי". זה היה היום האחרון של הגן לפני החופש הגדול. כשהגענו לגן היו שם הרבה הורים של ילדים. הם נשארו איתם ולא הלכו כמו בכל יום. גם אמא שלי הצטרפה ולא הלכה. אחרי כמה זמן הגיע אוטובוס. עלינו עליו, זה היה אוטובוס יפה, עם מזגן, והרבה כיסאות, לא כמו האוטובוס של ההסעה של אחי.
נסענו נסיעה ארוכה מאוד. הגננות סיפרו לנו שאנחנו נוסעים לספארי ונראה שם הרבה חיות. אני מכירה גמלים, עיזים, חמורים. אני מכירה בירוחם כלבים וחתולים. אבל אף פעם לא ראיתי חיות אחרות.
כשהגענו לספארי היו שם נדנדות ומשחקים, התנדנדנו ואכלנו והיה מאוד כיף, ואז הגננות קראו לנו לבוא לראות את החיות. התחלנו לטייל ופתאום ראיתי חיה קופצת על העצים. ממש לא האמנתי. הגננות הסבירו לנו שזה קוף, גם הן מאוד מאוד התלהבו, נראה ליש הן בעצמן לא ראו חיות כאלו אף פעם. המשכנו לטייל וראינו עוד הרבה חיות גדולות וקטנות. פיל עם חדק ארוך, ג'ירפה מאוד מאוד גבוהה, פינגווינים שכל הזמן קפצו למים והצחיקו אותנו. אחרי הטיול ברגל נכנסנו לאוטובוס והייתי עצובה שהטיול נגמר ואבל אז הגננות אמרו שאנחנו הולכים לראות עוד חיות. נסענו עם האוטובוס וראינו חיות שלא נמצאות בכלל בכלוב אלא מסתובבות חופשי כמו בכפר שלנו, אלו היו חיות יפות ומיוחדות. בסוף נכנסנו לשער מיוחד, ופתאום ראיתי אריה. אמא כבר סיפרה לי פעם על אריות, ראינו שם אריות אמיתיים, שוכבים ומסתובבים, זה היה מפחיד מאוד. וואוו.
בסוף הטיול אכלנו ארטיקים ונסענו את כל הדרך חזרה לכפר שלנו. היה טיול מקסים, חבל שעכשיו לא הולכים יותר לגן עד שנה הבאה, אני כבר מאוד מחכה ללמוד עוד שנה בגן שלנו.
אני אפילו מצרפת תמונות מהטיול:
אימאן.

2 comments:

  1. רציתי לציין שהבלוג הזה מקסים! העלה חיוך על פניי לכמה דקות :) נחמד שילדים בימינו בעידן משחקי המחשב, אייפון והלויין עדיין מתרגשים מספארי ולצאת מהבית לראות חיות. מתוק!

    השבמחק
  2. למה אין תמונות מהטיול?
    יש כל כך הרבה מקומות נהדרים לראות על מפות ישראל, אני שמחה שכבר מהגיל הזה חושפים את הילדים למקומות שונים בארץ.
    ישר כוח.

    השבמחק